300w 2700k květové úsporná lampa

EAN: 4260398560081 Category:

Energeticky úsporné žárovky HORTOSOL se vyznačují spolehlivostí a vynikající kvalitou. Díky dlouholetému výzkumu a vývoji byly v této generaci implementovány inovativní technologie. Jedinečný chráněný design byl navržen na základě speciální metody odvádění tepla. Komponenty uvnitř žárovky přitom zůstávají o 4-6°C chladnější, než je tomu u mnoha jiných konstrukcí žárovek. Vzhledem k nižší teplotě se rovněž zvyšuje životnost jednotlivých součástí. Výsledkem je celosvětově nejvýkonnější kompaktní zářivka, která má zároveň pozitivní účinky pro společnost a na životní prostředí.

Na rozdíl od běžně instalovaných skleněných trubic s průměrem 17 mm používá HORTOSOL trubice s širším průměrem 19,5 mm. To umožňuje zvýšení výkonnosti a dosažení vyššího lumenového výstupu. Širší průměr navíc zajišťuje větší stabilitu a zabraňuje například snadnému rozbití skleněných trubic při přepravě.
Vaše zdraví a životní prostředí jsou pro nás důležité, proto v energetických úsporných žárovkách HORTOSOL nepoužíváme kapalnou rtuť. Díky amalgámové technologii ani při rozbití skleněných trubic nehrozí nebezpečí jedovatých rtuťových výparů. Po ukončení životnosti můžete žárovku odevzdat k bezpečné a ekologické likvidaci.
Abychom Vám mohli nabídnout vynikající výrobek a trvale vysoký standard kvality, podléhá každá fáze výroby přísným kontrolám kvality. Na konci výrobního procesu navíc každý jednotlivý výrobek ještě jednou zkontroluje odborník. HORTOSOL proto ode dne prodeje poskytuje 6měsíční záruku na řádné fungování výrobku. Záruka se nevztahuje na škody způsobené nesprávným použitím nebo na známky běžného opotřebení.
Energie: 300 Watt
Spektrum: 2700k – červené – květové
Světelný tok: 20500 lm
Světelná účinnost: 68 lm/W
Index podání barev Ra: > 82
Doba zahřívání: < 95 s = 60%
Ne stmívatelné
Životnost: 8000 hodin
Spínací cykly: 8000 x
Síťová přípojka: 220-240 Volt
Síťové napětí: 50-60 Hz
Tvar lampy: 8U-trubice
Technologie trubice: Amalgam
Patice: E40 – Giant Edison Screw (GES)
Předřadník: již integrován
Hmotnost: 1200 g
Výrobce: HORTOSOL

 
Svítivost:
Pro maximální účinnost bylo nutné použít vysoce kvalitní reflektor. Reflektor s vysokou odrazivostí světlo optimálně svede a díky tomu je schopen Vaše rostliny pěkně a efektivně osvítit. Reflektory HORTOSOL jsou pro tento účel nejvhodnější.

Balení produktu: 41,5x18x18 cm
Čistá hmotnost: 1,20 kg
Hrubá hmotnost: 1,65 kg

Jednotka balení: 6 ks./kartón
Balení: 66,5x47x53 cm
Hrubá hmotnost: 13,0 kg