Kožené teletina pouzdro na tabák tabákové starožitné

EAN: 4260398560449 Category:

Tabatěrka HORTOSOL je kompletně vyrobená z nejjemnější teletiny a poskytuje dostatek prostoru pro veškeré kuřácké potřeby. Promyšlený design umožňuje optimální uložení tabáku, cigaretových papírků, filtrů, drtiče tabáku, zapalovače a balící podložky. Teletina je vysoce kvalitní, hebká kůže s jemnými jizvami, která výrobku dodává charakter jemnosti a poddajnosti. Naprosto jedinečný hmatový pocit přitom podtrhuje mimořádně ušlechtilou kvalitu materiálu. Díky vynikajícím vlastnostem teletiny si tabák uchová svou čerstvost a vlhkost až o 80 % déle oproti běžným materiálům.

Rozměry: 230x90x25-40 mm (DxŠxV)

Barva / opalování: Tabákové starožitné

Materiál: 100% teletina

Kapsa pro otočnou základnu: max. 130x25x13 mm*

Kapsa na cigaretový papír: 120x40x5 mm*

Kapsa na příslušenství (např. zapalovač): max. 90x25x13 mm*

Kapsa na příslušenství (např. filtr): max. 90x25x13 mm*

Kapsa s tlačítkem (např. bruska): 70x80x25 mm*

Kapsa s tlačítkem (např. tabák): 120x80x25 mm*

Hmotnost: 125 g

Záruka**: 6 měsíců

Poznámka:
Protože se jedná o pravou kůži, výrobek zpočátku vykazuje typický pach. Tento pach časem slábne. Tabatěrku chraňte před silným slunečním zářením a vlhkostí. Pro ošetření používejte balzám na kůži ze specializovaného obchodu.

* Uvedená velikost je velikost vnitřku.

** Podmínky a záruka:
Abychom Vám mohli nabídnout vynikající produkt a trvale vysokou kvalitu, podléhají všechny části výroby přísným kontrolám kvality. Po ukončení výrobního procesu je každý výrobek znovu zkontrolován odborníkem. Společnost HORTOSOL poskytuje šestiměsíční záruku na správné fungování výrobku od data zakoupení. Záruka se nevztahuje na škody způsobené nesprávným použitím nebo vlivem běžného opotřebení.