Stínidlo cooltube 125mm x 400mm

EAN: 4260398560555 Category:

Lampy HPS/MH dosahují během provozu teploty přes 300°C a příliš tak ohřívají okolní vzduch. Pomoc nabízejí reflektory Cooltube od společnosti HORTOSOL, které byly navrženy speciálně pro použití s lampami HPS/MH. Zařízení se vmontuje do skleněné trubice, která je připojena k systému, který odvádí vzduchu. Díky tomu, že se odvede více tepla, je možné umístit lampu blíže k rostlinám, což vede k intenzivnímu osvícení a funguje do hloubky.

Díky reflektoru s vysokou mírou odrazivosti jsou Vaše rostliny osvětlovány celistvě a účinně. Odnímatelný reflektor umožňuje také svislé použití v režimu 360°.

Pro snadné připevnění jsou vzadu umístěny kroužky, kam lze například navázat provázek nebo přidat řetízky. Chladicí trubka od společnosti HORTOSOL je již kompletně propojena s 4m IEC kabelem pro připojení k předřadníku.

Rozměry: 40x20x13 cm (DxŠxV)

Přípojka-Ø: 125 mm – (5″)

Tvar: 8-povrchy

Materiál skleněné trubice: Borosilikátové sklo

Tloušťka skleněné trubky: 2 mm

Materiál reflektoru: Hliník

Materiál přípojných trubek: Hliník

Montáž: Integrované oka pro uchycení řetězy nebo Easy Rolls

Patice: E40 – Giant Edison Screw (GES)

Napájecí zdroj: 4m kabel s IEC konektorem pro připojení k předřadník

Vhodné pro: HPS, MH (potřebujete externí předřadník)

Maximální nosnost: 1500 g

Maximální výkon: 600 Watt

Výrobce: HORTOSOL

Svítivost:
Pro maximální účinnost bylo nutné použít vysoce kvalitní reflektor. Reflektor s vysokou odrazivostí světlo optimálně svede a díky tomu je schopen Vaše rostliny pěkně a efektivně osvítit. Reflektory HORTOSOL jsou pro tento účel nejvhodnější.

Návod k instalaci:
Je-li to potřeba, odstraňte z reflektoru ochranný film z reflektoru. Před začátkem instalace odpojte reflektor (případně zásuvku) od elektrického proudu. Poté lampy opatrně zasuňte do lemování E40. Použijte raději ochranné rukavice, abyste neznečistili sklo.

Balení produktu: 17x17x45 cm
Čistá hmotnost: 1,5 kg
Hrubá hmotnost: 1,9 kg

Jednotka balení: 9 ks./kartón
Balení: 54x54x48 cm
Hrubá hmotnost: 18,5 kg