Zrcadlový parabolické stínidlo E40

EAN: 4260398560357 Category:

Vynikající stínidlo E40 ve tvaru deštníku pro energeticky úsporné žárovky a HPS žárovky v nejvyšší kvalitě. Výbojka či úsporná žárovka se montuje vertikálně. Odrazová plocha zrcadlový plech. Pomocí reflektorů HORTOSOL dosáhnete velmi dobrého odrazu světla, a tím také optimálního zvýšení účinnosti Vaší žárovky. Zesílený úchyt patice je navržen tak, aby udržel těžké CFL žárovky a nedocházelo k nežádoucímu ohýbání. Reflektory jsou již propojeny kabelem a mají závěsné body pro připevnění. Stínidlo je vybaveno 4m kabelem s IEC konetkorem, který lze připojit přímo k předřadníku v případě HPS. Je k dispozici redukce IEC do zástrčka evropského typu pro připojení přímo do sítě při použití s úsporná lampa CFL. Pro lepší přepravu se reflektor dodává nesmontovaný. Jeho montáž je rychlá a jednoduchá.

Rozměry: 107×37 cm

Barva: Bílá

Montáž: Dvě závěsné tělo pro upevnění.

Patice: E40 – Giant Edison Screw (GES)

Napájecí zdroj: 4m kabel se zástrčkou IEC (připojit přímo k předřadníku)
IEC do zástrčka CEE 7/7 evropského typu pro připojení do sítě (úsporná lampa CFL) – (není zahrnuto)

Vhodné pro: Úsporné žárovky a HPS/MH

Maximální nosnost: 1500 g

Maximální výkon: 1000 Watt

Výrobce: HORTOSOL

Svítivost:
Pro maximální účinnost bylo nutné použít vysoce kvalitní reflektor. Reflektor s vysokou odrazivostí světlo optimálně svede a díky tomu je schopen Vaše rostliny pěkně a efektivně osvítit. Reflektory HORTOSOL jsou pro tento účel nejvhodnější.

Návod k instalaci:
Je-li to potřeba, odstraňte z reflektoru ochranný film z reflektoru. Před začátkem instalace odpojte reflektor (případně zásuvku) od elektrického proudu. Poté lampy opatrně zasuňte do lemování E40. Použijte raději ochranné rukavice, abyste neznečistili sklo.

Čistá hmotnost: 3,3 kg

Jednotka balení: 6 ks./kartón
Balení: 43,5x25x43 cm
Hrubá hmotnost: 20,5 kg