Zrcadlový stínidlo 50x43x15 cm pro úsporné zárivky

EAN: 4260398560333 Category:

Leštěný plech zajišťuje dokonalejší odraz světla, a tím také optimálního zvýšení účinnosti vaší žárovky. Pomocí reflektorů HORTOSOL dosáhnete velmi dobrého odrazu světla, a tím také optimálního zvýšení účinnosti Vaší žárovky. Zesílený úchyt patice je navržen tak, aby udržel těžké CFL žárovky a nedocházelo k nežádoucímu ohýbání, takže úsporná lampa drží ve vodorovné poloze a je tak zajištěn stále rovnoměrný rozptyl světla. Reflektory jsou již propojeny kabelem a mají závěsné body pro připevnění. Stínidlo je vybaveno 4m kabelem s zástrčka evropského typu pro připojení přímo do sítě.

Rozměry: 50x43x15 cm (DxŠxV)

Tvar: 7-povrchy

Materiál reflektoru: Hliník

Montáž: Integrované oka pro uchycení řetězy nebo Easy Rolls

Patice: E40 – Giant Edison Screw (GES)

Napájecí zdroj: 4m kabel se zástrčkou CEE 7/7

Vhodné pro: Žárovky s integrovaným předřadníkem (CFL)

Maximální nosnost: 1500 g

Maximální výkon: 300 Watt

Výrobce: HORTOSOL

Svítivost:
Pro maximální účinnost bylo nutné použít vysoce kvalitní reflektor. Reflektor s vysokou odrazivostí světlo optimálně svede a díky tomu je schopen Vaše rostliny pěkně a efektivně osvítit. Reflektory HORTOSOL jsou pro tento účel nejvhodnější.

Návod k instalaci:
Je-li to potřeba, odstraňte z reflektoru ochranný film z reflektoru. Před začátkem instalace odpojte reflektor (případně zásuvku) od elektrického proudu. Poté lampy opatrně zasuňte do lemování E40. Použijte raději ochranné rukavice, abyste neznečistili sklo.

Čistá hmotnost: 1,9 kg

Jednotka balení: 2 ks./kartón
Balení: 59,5x41x19,5 cm
Hrubá hmotnost: 5,0 kg